Jakie zalety mają implanty zębów Szczecin?

Implanty Szczecin są doskonałym wyborem dla tych osób, które z różnych powodów utraciły swoje naturalne zęby. Na założenie implantów wiele osób decyduje się nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale również estetycznych. Nawet niewielkie braki w uzębieniu mogą powodować poważne zmiany w naszym wyglądzie.

Jakie największe zalety?

Implanty Szczecin wyglądają jak naturalne zęby, a co najważniejsze tak samo się zachowują. Dzięki specjalnej konstrukcji połączonej bezpośrednio z kością można liczyć na niesamowity komfort. Największą wadą luźnych protez jest to, że mogą utrudnić one komunikację. Dzięki stałym implantom nie ma nawet najmniejszych problemów z seplenieniem i niewyraźną mową. Implanty zębów Szczecin umożliwiają także jedzenie ulubionych posiłków bez nieprzyjemnego bólu. Piękny i zadbany uśmiech znacząco podnosi naszą samoocenę, dzięki czemu wzmacniamy pewność siebie.

Dlaczego warto?

Implanty zębów Szczecin wbrew pozorom nie wymagają oszlifowania zdrowych zębów co ma miejsce na przykład przy popularnych mostach protetycznych. W dużej mierze to właśnie dzięki implantologii możliwe jest utrzymanie lepszego poziomu zdrowia w jamie ustnej. Nawet w przypadku pojedynczych implantów zdecydowanie łatwiej jest wyczyścić przestrzeń międzyzębową. Nowoczesne implanty są bardzo trwałe, dlatego też jest to inwestycja na lata. Dzięki systematycznej pielęgnacji porządne implanty od renomowanego producenta mogą służyć nam do końca życia. Warto wspomnieć także o tym, że implanty są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki nim raz na zawsze można zapomnieć o krępującym i kłopotliwym wyjmowaniu protez.

Przystępna cena

Stomatologia rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu w dzisiejszych czasach praktycznie każdy może skorzystać z dobrodziejstwa implantologii. Jeszcze kilka lat temu implanty Szczecin cennik potrafił odstraszyć nawet zamożnych pacjentów. Obecnie można postawić nie tylko na pojedyncze implanty, ale również na całe łuki. Koszt pojedynczego zęba do wydatek około 1500 – 4000 zł. Przy odbudowie większej ilości zębów implantami wyceny dokonywane są indywidualnie. Warto wspomnieć również o tym, że implanty stałe niestety nie są refundowane przez NFZ. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, aby rozejrzeć się za porządnych prywatnych gabinetem stomatologicznym.