Dentysta w Wołowie

Gabinet stomatologiczny Wołów to świetne miejsce na przeprowadzenie leczenia dentystycznego. W Wołowie oferowane są usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Stomatolog Wołów

W gabinecie stomatologicznym w Wołowie pacjenci mogą liczyć na leczenie kanałowe. Takie leczenie będzie podyktowane poważniejszym uszkodzeniem w miazdze zęba. Ponadto często przyczyną takiego zabiegu jest uraz mechaniczny korony zęba bądź głęboka próchnica. Warto zaznaczyć, że leczenie kanałowe traktowane jest jako ostatnia deska ratunku przed usunięciem zęba. Nasz gabinet może pochwalić się niesamowicie bogatą statystyką uratowanych zębów, a tym samym licznym gronem zadowolonych pacjentów. Trzeba też wspomnieć o tym, że w procesie leczenie wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt. Mowa tutaj np. o mikroskopie stomatologicznym. Dzięki niemu stomatolog będzie w stanie dostrzec najdrobniejsze szczegóły oraz odszukać dodatkowe kanały. Warto zaznaczyć, że długość kanału mierzona będzie elektronicznym endometrem precyzyjnie pokazującym, na jaką głębokość trzeba wypełnić kanał.

Dentysta Wołów

W przypadku leczenia kanałowego, oczyszczenie kanału odbywać się będzie przy zastosowaniu narzędzi rotacyjnych pracujących z urządzeniem, które wykorzystuje komputerowo zaprogramowaną prędkość obrotów, a także moment siły. Trzeba pamiętać o fakcie, że wypełnienie kanału odbywać się będzie w sposób bardzo dokładny oraz niesamowicie szczelny. Wszystko odbywa się przy zastosowaniu ciepłej gutaperki. Jeśli mowa o efekcie, to proces leczenia uwieńczony będzie wykonaniem zdjęcia RTG jamy ustnej.

Gabinet stomatologiczny Wołów

W naszym gabinecie stomatologicznym nierzadko można spotkać się z licznymi problemami endodontycznymi. Gabinet dentystyczny w Wołowie może pochwalić się bardzo wysokim odsetkiem odpowiednio przeleczonych kanałowo zębów. Sytuacja wygląda tak samo w przypadku prawidłowo przeleczonych kanałów. W naszym gabinecie stosowane są najbardziej zaawansowane urządzenia szwajcarskich firm. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie najwyższej jakości higienizacji. Warto zaznaczyć, że dzięki użyciu innowacyjnych urządzeń higienizacja zębów nie stała jeszcze na tak wysokim poziomie. Gabinet stomatologiczny Wołów złożony jest z personelu, który jest wykwalifikowany oraz doświadczony. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.