Wysokiej jakości etui od Ringke

Amerykańska firma Ringke specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości etui oraz case’ów na smartfony od 17 lat – to jest od roku 2003. Ich akcesoria telefoniczne charakteryzują się wysoką jakością wykonania i zapewniają doskonałe spełnianie swojego przeznaczenia.

Ringke etui – jakie wybrać?

W ofercie firmy Ringke znajduje się szereg doskonałej jakości etui, które pozwalają na zabezpieczenie smartfona przed upadkiem lub zarysowaniem, w zależności od wybranego modelu.

Stworzony przez Ringke case na telefon – model Fusion cieszy się ogromną, niesłabnącą od lat popularnością. Dzięki zastosowaniu poliwęglanu etui idealnie chroni przed zarysowaniami wynikającymi z noszenia smartfona wraz z innymi przedmiotami w kieszeniach czy torbach damskich lub męskich. Dodatek silikonu zapewnia amortyzację przy upadku i chroni przed uszkodzeniami z niego wynikającymi.

Model Slim to wyprodukowany przez Ringke case na telefon, który dzięki swoim specjalnym właściwościom nie pogrubia telefonu, a zastosowanie poliwęglanu sprawia, że zapewnia telefonowi zabezpieczenie przed zarysowaniami mechanicznymi. Aby smartfon był w pełni bezpieczny, należy upewnić się, że nic nie dostało się pod nakładkę ochronną.

Prosty wygląd i bezpieczeństwo

Oferowane przez Ringke etui telefoniczne o różnej grubości niezmiennie zabezpieczają smartfony przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami, a niektóre modele zapewniają również amortyzację podczas upadku.

Ringke bierze pod uwagę, że wielu producentów telefonów nadaje im unikalny wygląd, a użytkownicy chcą go zachować. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma tworzy znaczną część etui w kolorze przezroczystym.

Producent przykłada również dużą wagę do zachowania funkcjonalności poszczególnych smartfonów o bardziej nietypowych rozwiązaniach (jak większy aparat czy czytnik linii papilarnych znajdujący się w innym miejscu niż przód telefonu).

Inne akcesoria telefoniczne od Ringke

Oprócz etui czy cas’ów, Ringke zajmuje się również produkcją innych, niezbędnych do użytkowania smartfona akcesoriów telefonicznych.

Jednym z bardzo popularnych akcesoriów telefonicznych tej marki jest szkło hartowane Invisible Defender. Te szkła hartowane zapewniają maksymalną ochronę ekranu przed uszkodzeniami mechanicznymi a przy tym są na tyle cienkie, że nie wpływają na komfort korzystania z dotykowego ekranu.

W ofercie Ringke można znaleźć również takie akcesoria jak ładowarki indukcyjne dające możliwość bezprzewodowego ładowania baterii smartfonów oraz uchwyty samochodowe.