Nowoczesne akcesoria do telefonu

Niektórzy bez telefonu czują się jak bez ręki, towarzyszy im zawsze i wszędzie. Współczesne smartfony oferują wiele różnych funkcji, ale by w pełni je wykorzystać konieczne są dodatkowe akcesoria. Nowinki telefoniczne pozwalają na odpowiednie doposażenie telefonu.

Akcesoria na telefon

Akcesoria na telefon mają przede wszystkim zabezpieczenie go przed zniszczeniem. Na uszkodzenia mechaniczne szczególnie narażone są duże wyświetlacze, których nie chroni cienka obudowa.

Dobrym sposobem zabezpieczenia wyświetlacza są folie i szybki z hartowanego szkła w połączeniu z odpowiednio dobranym etui. Właściciele telefonów mają do wyboru tradycyjne futerały z klapką lub kolorowe etui w różnych kształtach uwielbiane zwłaszcza przez dzieci i nastolatków.

Akcesoria telefoniczne dla zmotoryzowanych

Podczas podróżowania samochodem wiele osób zmienia swojego smartfona w nawigację GPS. Konieczny jest do tego specjalny uchwyt pozwalający na umieszczenie telefonu w odpowiedniej pozycji umożliwiającej śledzenie mapy.

Do gadżetów przydatnych w samochodzie należą także słuchawka bluetooth pozwalająca na prowadzenie rozmów bez narażania się na mandat oraz ładowarka wpinana do gniazda zapalniczki.

Akcesoria telefoniczne dla aktywnych

Podczas jazdy na rowerze lub biegania w terenie, korzystanie z telefonu jest szczególnie utrudnione. Łatwo też wtedy o zgubienie telefonu lub jego uszkodzenie. Rozwiązaniem tych problemów mogą być specjalne uchwyty montowane na kierownicy. Nie tylko umożliwiają korzystanie z telefonu, ale także amortyzują wstrząsy na nierównych trasach.

Biegacze mogą zaopatrzyć się w opaski pozwalające na umieszczenie telefonu na ręce. Specjalna aplikacja pozwala na przekształcenie smartfona w smartwatcha i kontrolowanie przebiegu treningu.

Coś dla miłośników muzyki

Współczesne telefony umożliwiają słuchanie ulubionych utworów wgranych w pamięć telefonu lub za pośrednictwem internetu. Do tego konieczne są słuchawki, które zapewniają dobrą jakość dźwięku i nie zakłócają spokoju innym. W ofercie sklepów znajdują się tradycyjne słuchawki przewodowe lub nowszej generacji słuchawki bezprzewodowe.

W zależności od preferencji można wybierać wśród wielu modeli słuchawek dousznych lub nausznych. Większość z nich wyposażona jest także w mikrofon, co umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych.

Nowinki telefoniczne przychodzą z pomocą także miłośnikom robienia zdjęć, a zwłaszcza selfie. Trzymanie telefonu w wyciągniętej ręce jest niewygodne i efekt też nie zawsze jest zadowalający. Zadanie znacznie ułatwi specjalny uchwyt umieszczony na długiej teleskopowej rączce. Po złożeniu kij do selfie nie zajmuje dużo miejsca i można schowac go w torebce lub plecaku.