Na co zwrócić uwagę wybierając etui do telefonu?

Wybranie nowego telefonu komórkowego to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest także to, aby dokupić przydatne akcesoria, które nie tylko znacząco poprawią komfort użytkowania, ale również zwiększą żywotność danego sprzętu. Przy nowym smartfonie warto rozważyć na przykład zakup porządnego etui.

Markowe etui dla wymagających użytkowników

Aby wybrać solidne etui warto rozglądać się za produktami, które oferują renomowani producenci. Godna polecenia jest między innymi firma Rearth, która oferuje wysokiej jakości akcesoria i cały czas podąża za wszelkimi trendami we współczesnym wzornictwie. Nowoczesne produkty z linii Ringke są najlepszą gwarancją perfekcyjnego dopasowanie etui do wybranego telefonu. Dzięki Ringke etui nasz telefon może zachować swoje oryginalne kształty i wszystkie niezbędne funkcjonalności. Nowoczesne telefony prezentują się naprawdę bardzo okazale, ale niestety coraz częściej podatne są one na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też wymagają szczególnej ochrony.

Jakie etui do LG V30?

Wybierając nowe etui warto zadbać przede wszystkim o to, aby konkretny model perfekcyjnie dopasować do samego telefonu. Jeżeli chodzi o smartfony LG V30, to najlepszym wyborem będzie Ringke etui Fusion. Hybrydowe etui zaprojektowane zostało w taki sposób, aby chronić nie tylko górną, ale również i dolną część urządzenia. Tylny panel wykonany jest z poliwęglanu, a z przodu znajduje się specjalna osłonka na przyciski, dzięki której można swobodnie korzystać ze wszystkim funkcjonalności naszego telefonu. Smukła i lekka obudowa prezentuje się rewelacyjnie i co najważniejsze zapewnia doskonałą ochronę przed upadkiem.

Jakie atuty?

Tylny panel zapewnia pełną personalizację, dzięki czemu każdy może wybrać etui, które przypadnie mu do gustu. Technologia ActiveTouch jest najlepszym wyborem dla tych osób, które szybko piszą na telefonie i potrzebują bardzo czułych przycisków. Na uwagę zasługuje także specjalna technologia 4-point Guard z której słynie firma Rearth. Mowa tutaj oczywiście o niesamowitych wypustkach stabilizujących. Nowoczesne etui Ringke Fusion zaprojektowano w taki sposób, aby użytkownicy zyskali pełny dostęp do wszystkich przycisków, głośników, kamery i niezbędnych portów. Naturalne cięcia tworzą dość gładkie krawędzie, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wspomniane powyżej 4 wypustki stabilizujące znacząco ograniczają ryzyko porysowania tylnej części etui, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania prezentować będzie się ono bardzo okazale. Ringke etui to godna uwagi inwestycja, która na pewno się zwróci.